0216 307 0707
Hakkımızda

Kuruldugu 1977 tarihinden günümüze kadar beyaz eşya sektöründe ve 2002 yılından itibaren de, ürün gamımızı genişletme stratejisi içersinde, mobilya ve ev tekstili sektöründe hizmet veren firmamızın misyonu, beyaz eşya sektöründe uzun yıllar boyu edinmiş olduğu tecrübe ve kültür ile, ticari partnerlerimizin güvenli ve sürekli ticari karlılığı ve nihai tüketici bazında da memnuniyetin maksimumunu sağlamaktır.

2002 yılından itibaren başladığımız mobilya aksesuar grubunda da bu piyasanın önde gelen piyasaya yön veren hizmet ve kaliteyi ilke edinen  toptan pazarlamacı bir kuruluş olmaktır.

Bu geçen 10 yıllık zaman zarfında da hedeflerimizi tutturmuş olmanın gururu içindeyiz.

Bode markamız ile fason olarak imalatçılarımıza kendi ürünlerimizi ürettirerek, piyasada daha etkin ve markalaşmanın gayreti içindeyiz. Bunu da büyük çoğunlukla gerçekleştirmiş durumdayız.

Mobilya aksesuar grubunda piyasaya çıktığımızda toptan ürün satışında insört uygulaması ile piyasaya farklı bir vizyon getirdik. Şimdi ise ürünlerimizi internetten müşterilerimizin beyenilerine sunarak onlara satış ve pazarlamalarında kolaylık sağlamak arzusundayız.

Yenilikler, hizmet ve kalitemiz ile hep yanınızda olacağımızı belirtir, tüm müşterilerimize saygılarımızı sunarız.